Gthousemebel TomMebel

O nas

Historia firmy

Zakład Stolarski Grzegorz Tomczak GTHouse Mebel to polska firma produkująca wysokiej jakości meble z litego drewna. Zdecydowana większość kolekcji utrzymana jest w białym kolorze, w stylu skandynawskim. Każdy produkt marki GTHouse Mebel cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły oraz ręczne wykończenie.

Firma GTHouse Mebel istnieje od 1990 roku i oferuje przede wszystkim: meble do siedzenia, stoły, biurka, łóżka, szafy i regały, komody, meble dla dzieci, meble ogrodowe, akcesoria. Prosimy o kontakt w sprawie zamówień.

Firma GTHouse Mebel posiada certyfikat RZETELNA FIRMA.

Meble są ważnym elementem codzienności, dlatego od ponad 28 lat poświęcamy im naszą uwagę.

Jesteśmy pewni, że urządzając mieszkanie pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami, wprowadzasz do niego nową, lepszą jakość — lepsze życie na co dzień.

Chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, by przestrzeń, która Cię otacza, była wyjątkowa.

Wyjątkowe meble z drewna litego!

GTHouseMebel.pl – To nawoczesny internetowy sklep meblowy. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli.

W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty pochodzące z produkcji w naszym zakładzie stolarskim. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli.

GTHouseMebel.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!