Gthousemebel TomMebel

Meble na zamówienie

Każdy mebel z naszej oferty możemy wykonać w dowolnym wymiarze lub kolorze. Możemy też dopasować wygląd mebli z innych kolekcji do zamawianego kompletu. W celu złożenia indywidualnego zamówienia prosimy o kontakt mailowy gthousemebel@onet.pl lub telefoniczny (+48) 600 352 161.

Zachwycił Cię wygląd naszych podwieszanych kostek z półkami, ale chcesz, aby dostępne były w nieco innych wymiarach? Ktoś polecił Ci nasze konsole lub stoły, ale nie są już dostępne w magazynie? A może marzysz o łóżeczku dla dziecka w nieco innym kolorze niż widoczny w naszym sklepie? Nic straconego! Przygotujemy dla Ciebie dowolny produkt widoczny w ofercie. Realizujemy indywidualne zamówienia na meble dostępne w GT Mebel House.

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby – inny kolor czy wymiar nie stanowią dla nas problemu. Uzupełniamy także braki w zakupionych zestawach wyposażenia. Przygotujemy akcesoria niezbędne do tego, aby pomóc w stworzeniu spójnego wnętrza. Nasz zakład stolarki pełen nowoczesnych rozwiązań sprosta każdemu zadaniu.


Meble na zamówienie wykonujemy po wcześniejszym omówieniu wszystkich szczegółów. Następnie dokładamy starań, aby produkt przygotować w jak najkrótszym czasie. Standardowo jednak, w zależności od rodzaju zamówionego mebla wyprodukowanie może potrwać od 5 do 50 dni.