Gthousemebel TomMebel

Czas realizacji zamówień

Czas potrzebny na realizację zamówienia uzależniony jest od typu zamawianego mebla oraz czasu potrzebnego na jego wyprodukowanie. Zwykle wynosi od 5 do 50 dni roboczych. Przed przystąpieniem do pracy zawsze staramy się określić orientacyjnie, jak długo należy oczekiwać na przygotowanie oraz wysłanie konkretnego mebla.

Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów chcących otrzymać wyroby wykonane z jak największą starannością oraz solidnością. Wiemy, jak cenny jest dziś czas, jednak dla uzyskania zadowalającego efektu potrzeba precyzji. Mimo to jednak dokładamy wszelkich starań, żeby dostarczyć zamówione meble jak najszybciej, realizując zlecenie zgodnie z Twoimi potrzebami.

Na czas realizacji zamówienia składa się zatem zarówno czas wyprodukowania zamówionych przez Ciebie mebli, jaki inne czynniki: takie transport do magazynu centralnego oraz czas dostawy pod wskazany przez Ciebie adres. Poznaj naszą ofertę i zdecyduj, który dodatek z GTHouseMebel będzie niebawem zachwycał swoim oryginalnym, stylowym wyglądem.